צור קשר

טיפים לניקוי נירוסטה

ניקיון נירוסטה שמתבצע יום יום יעזור כדי לשחזר את הבהירות במיטבו. נקה את המשטח עם בתנועות מעגליות כדי לא לפגוע בו. אנו ממליצים לך לנסות את שיטת הניקוי על שטח קטן של הנירוסטה כדי לבדוק תוצאות ולא להרוס את כל המשטח. לא עולם אל תפסיקו ללטש את כל הנירוסטה שיש לכם מסביב (כולל סכו"ם).

אם מדובר במחבט או משטח לאוכל לכולנו יש משהו קטן של נירוסטה בבית. השילוב האטרקטיבי של הבהירות ושל היופי של החומר הזה הופך אותו להיות מושלם לשימוש יומיומי. אבל, בכל זאת, מתכת זה יכול גם לאבד בהירות ולגלות כתמים אם לא עושים לחומר טיפול הולם. בהמשך תמצאו כמה עצות שימושיות על איך לנקות נירוסטה כך שזה תמיד יראה חדש.

ניקוי נירוסטה: למה זה חשוב?

נירוסטה הוא חומר בשימוש נרחב בבישול עקב עמידותו בפני חום, קורוזיה הכתמים. בדרך כלל, נירוסטת כרום מגיבה נגד חמצן באוויר ויוצרת שכבת מגן שמונעת התרחשות חלודה ומקטינה את הסיכון לסימנים בציוד. אם השטח מכוסה גריז או לכלוך, התגובה הכימית שמגנה על החומר אינה מתרחשת, והפלדה פגיעה יותר לקורוזיה ובלאי. לכן, חשוב להיות שגרתי ולנקות את כל מה שיש לנו מחומר נירוסטה, ציוד למטבח, מקרר ואפילו סכו"ם. אם המתכת נקיה, זה נראה טוב ועובד הטוב.

איך לנקות נירוסטה

חשוב שתדעו, נירוסטה ניקוי הנירוסטה אינו מחייב את השימוש בכימיקלים. למעשה, להימנע משימוש במוצרים המכילים אקונומיקה או המירוק שיכלו לגרום נזק בלתי הפיך למוצר. כדי להשיג ברק וניקוי טוב, שפשף היטב עם כוון הסימנים. תזכור להגן על הבגדים שלך לשמור על האזור מאוורר היטב (החדר שבו אתם מנקים). יש להשתמש בכפפות להגנה ופעל לפי ההוראות על החומר שאתם קונים. כמבחן, אנו מציעים לך לנסות קודם את המוצר בחלק קטן מן השטח.

טיפים לניקוי נירוסטה: סימנים קלים ותחזוקה יומית

  1. לשטוף נירוסטה עם מים חמים ומטלית או ספוג.

  2. במידת הצורך, להוסיף חומר ניקוי.

  3. טיפים אלה חלים על כל המשטחים או הפריטים עשויים נירוסטה. אל תשכחו לבדוק בשטח קטן לראשונה.

איך לנקות סימני נירוסטה וכתמים

אם הבעיה הם סימנים של טביעות אצבעות או מים, לרסס את המשטח עם מנקה זכוכית ולנקות באמצעות מטלית מיקרופייבר. לאחר שסיימת, יש לשטוף היטב את פני השטח עם מטלית או מגבת יבשה.
כדי להסיר כתמי נוזלים או מזונות שהתייבשו, יש לרסס קצת חומר ניקוי מיוחד על ספוג ולנקות את השטח. עדיף שיהיה תמיד בהשיג יד מברשת שיניים כדי לנקות מקומות קשים לגישה כמו חריצים ותעלות בשולחנות נירוסטה.

Comments are closed.