צור קשר

לפתוח עסק עם כל הציוד הדרוש

יש בעלי עסקים שהחיים שלהם די קלים. כדי לפתוח את העסק הם צריכים לא יותר מאשר מחשב נייד, גישה לאינטרנט ואולי מכונת קפה שתשדרג את המשרד הביתי שלהם. מצד שני ישנם עסקים רבים שזקוקים לציוד מתאים כדי שיוכלו להעניק שירות איכותי וטוב ללקוחות שלהם. אם אתם עומדים להגשים את החלום, להיפרד מתלוש המשכורת ולנהל את העסק שלכם, הנה כמה טיפים חשובים לפני שיוצאים לדרך.

הגדירו רשימת ציוד

כדי שתוכלו לבחור את הפריטים הנכונים וגם את הספק האיכותי שיציע מחיר אטרקטיבי ופתרונות מצוינים, כדאי שתדעו מה אתם צריכים. אם אתם מקימים חברת הובלות זה הזמן להכין רשימה של כל הציוד למוביל, כדי שלא תשכחו שום דבר ובעיקר כדי שלא תגיעו ללקוח רק כדי לגלות שאין לכם שום דרך יעילה לפנות את המקרר או את הספה. באופן דומה, אם אתם בוחרים לפתוח חנות משלכם כדאי שתצטיידו  מראש במתקני תצוגה, מדפים, ציוד להכוונה וניהול תורים וגם בשלטי קידום מכירות לפי הצורך. הדרך הטובה ביותר לגלות מה הציוד הדרוש לכם היא לערוך מחקר קצר משלכם בין אם באמצעות האינטרנט ובין אם באמצעות קולגות שיידעו להמליץ על הפריטים שאתם פשוט לא יכולים לצאת לדרך בלעדיהם.

תנו דגש לאיכות

עסק חדש מבקש, לרוב, לחסוך בעלויות. זו בהחלט נקודה קריטית, ואין ספק שכולנו רוצים לשלם קצת פחות. מצד שני, במקרים רבים המחיר עשוי לסנוור אותנו ולהסתיר מוצרים באיכות ירודה יחסית. אם כן, גם כשאתם משווים בין הצעות מחיר תנו תשומת לב לנושא החשוב יותר – האיכות. מוצרים איכותיים יחזיקו מעמד זמן רב יותר, בעוד איכות ירודה עשויה להתאפיין בבלאי ושחיקה בתוך זמן קצר בלבד, מה שיעלה לכם הרבה יותר בטווח הארוך. בנוסף, איכות נמדדת גם בשירות טוב יותר, כך שאם תזדקקו למענה כלשהוא בהמשך, יהיה מי שיעניק לכם שירות.

הגדירו תקציב

מאחר והמחיר הוא בכל זאת קריטי, הנה טיפ קטן שיעזור לכם לשלוט בתקציב: הגדירו מה הוא. נכון, ברוב המקרים אנחנו מגדירים תקציב וחורגים ממנו מעט, אבל אם תגדירו אותו באופן רציונלי ובהתאם למחירים הקיימים בשוק, תוכלו לשלוט בהוצאות הרבה יותר. בנוסף, אל תשכחו לוודא שהמחיר שאתם משלמים כולל גם אחריות, שירות תיקונים או כל שירות אחר שיעזור לכם להיות רגועים יותר לאורך זמן, גם הרבה אחרי שהעסק ייצא לדרך.

Comments are closed.