צור קשר

ניצול נכון של מקום במשרד

בין אם אתם מבלים לא מעט שעות במשרד שלכם ובין אם לא, חשוב שהוא יציע לכם את המרחב המתאים לעבוד בו, מרחב נוח ונעים. ניצול נכון של המקום, תוך שילוב אלמנטים שונים בו ובחירתם של רהיטים מתאימים, יעזור לכם בכך לא מעט ואפילו יכול לשפר את התנהלות העבודה שלכם. איך עושים זאת? איך מנצלים כהלכה את המקום? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

1.שימוש בפתרונות אחסון – הניירת, הציוד המשרדי ואפילו מכשירי החשמל השונים שבהם משתמשים באופן קבוע, כל אלה זקוקים למקום מתאים לאחסון. שילוב של פתרונות אחסון יעילים יאפשר לכם לנצל כהלכה את המרחב עצמו וליהנות מאווירה נעימה יותר. תוכלו, למשל, לשלב במשרד ארון הזזה גדול, שבו ניתן לאחסן את הציוד המשרדי ופריטים נוספים ולשמור, באופן הזה, על משרד נקי ומסודר. את הניירת בארון מומלץ מאד להניח בתוך קופסאות או קלסרים המיועדים לשם כך ואת הציוד במגירות השונות.

2.רהיטים פונקציונאליים – רהיטים כמו ספה, שולחן מנהלים או שידה, תופסים לרוב מקום נכבד בכל משרד. בהתחשב בכך שמשרדים אינם גדולים כל כך, חשוב למקם את הרהיטים במקום הנכון וגם לבחור אותם בצורה חכמה. מומלץ מאד לחפש רהיטים שיהיו שימושיים ונוחים (ולא רק יפים) וגם כאלה שאינם גדולים מדי. אין צורך בספה בת 3 מושבים. כורסא אחת או שתיים תוכלנה להספיק. שולחן העבודה שלכם במשרד לא צריך לתפוס מקום רב כל כך ולהיות ענק. אם יש עליו מקום למסך מחשב, מדפסת משולבת וטלפון, הרי שהוא גדול מספיק ויוכל לשרת אתכם כהלכה.

3.סדר וארגון יאפשרו לכם לנצל כהלכה את המרחב – כל עוד תקפידו לשמור על משרד מסודר ומאורגן, ניצול המרחב עצמו יהיה מקסימאלי. אם יש פריטים מסוימים שאין לכם צורך בהם, קלסרים, ניירות או אלמנטים שונים בחדר שאתם לא משתמשים בהם, זרקו אותם לפח או העבירו אותם למחסן. אין צורך שהם יהיו במשרד שלכם, יתפסו מקום ויבואו על חשבונם של פריטים אחרים, חשובים יותר.

4.שימוש בכיסאות מתקפלים – המשרד שלכם קטן ואתם נוהגים לארח לקוחות או עובדים לעיתים קרובות? במקום שיהיו לכם במשרד כל כך הרבה כיסאות, שיעמדו בסמוך לשולחן וגם יתפסו מקום רב, הציבו כיסא אחד בלבד בצדו השני של השולחן והחזיקו בצד כמה כיסאות מתקפלים. בכיסאות האלה תוכלו להשתמש לפי הצורך והם לא יבואו על חשבונם של אלמנטים אחרים.

5.חפשו פריטים יפים ושימושיים – חשובה לכם האסתטיקה? רוצים לתת מקום גם לעיצוב מסוגנן? חפשו פריטים שונים למשרד שיתרמו למראה שלו אבל יהיו גם שימושיים. למשל, מדפים צבעוניים ומיוחדים, שתוכלו להניח עליהם ספרים או קלסרים שאתם זקוקים להם בתדירות גבוהה, שידת מגרות קטנה בסגנון רטרו, שעליה תוכלו להניח מדפסת משולבת ובמגירות להחביא את הניירות להדפסה וציוד נוסף הנדרש לכם ביום יום.

Comments are closed.