צור קשר

חשיבות שלטים לעסקים

אחד מהדברים היותר חשובים אשר בעלי עסקים נוטים דווקא לא לייחס אליו חשיבות רבה הוא עניין השילוט בעסק. נטייה זו היא טעות מכיוון שלשילוט בעסק יש שימושים ויתרונות, חלקם פרקטיים ללקוחות וחלקם נועדו כדי לעזור לבעל העסק. אז מה החשיבות של השלטים, איך לייצר שלט מנצח לעסק ומה המחיר של שלט לעסק?

חשיבות השלטים לעסק

שלטים לעסקים קיימים לכל סוגי העסקים, ביניהם ניתן למצוא: שלטים למסעדות, שלטים לחנויות ושלטים למשרדים כמו משרדי עורכי דין או משרדי תיווך. את סוגי השלטים ניתן לחלק לשתיים: שלטי פנים ושלטי חוץ, כאשר לכל אחד מהם מטרה שונה. גם בתוך שילוט הפנים יש שני סוגים של שלטים שלכל אחד מטרה שונה.

  • שילוט חוץ: המטרה שלהם היא להביא לקוחות לעסק, למשוך את תשומת ליבם ולגרום להם להיכנס. גם אם לא נכנסו, במידה והשלט מספיק טוב, הם יזכרו את השלט ויכנסו בפעם הבאה שיצטרכו את המוצר או השירות שאתם מציעים.
  • שילוט פנים: שילוט הנמצא בתוך העסק, מתחלק לשניים:
  1. שלטי הכוונה- שלטים שנועדו להכווין את הלקוחות בתוך העסק או הבניין של העסק אל העסק. מדובר בשלטים כמו: שלטי הכוונה למחלקות מסוימות, למשרדים מסוימים, שירותים, יציאות חירום וכד'. המטרה היא שללקוח יהיה כמה שיותר נוח בעסק והוא ימצא את מה שהוא צריך.
  2. שלטי מיתוג- שלטים שמטרתם למתג את העסק, לגרום לו להיראות מרשים יותר ולהפוך אותו למשהו שייחקק במוחו של הלקוח כך שהוא לא ישכח אתכם. שלטים מהסוג הזה ניתן לראות על חלונות, קירות מסוימים, בקבלה או בכניסה לעסק וכד'.

איך מייצרים שלט מנצח לעסק?

 הדבר הכי חשוב בייצור שלט טוב לעסק הוא בחירת איש מקצוע עם ניסיון בתחום השילוט. איש מקצוע יידע בדיוק איזה שלט אתם צריכים, איך לעצב אותו, אילו חומרים מתאימים לכם וכמובן גם יתלה את השלט. על מה חשוב להסתכל בתכנון השלט?

  • גודל השלט- בבחירת גודל השלט צריך להתחשב במיקום שלו ובמטרה שלו. שילוט חוץ יהיה כמובן יותר גדול משילוט פנים אבל לא צריך להגזים עם הגודל.
  • צבעי השלט- צבעי השלט צריכים להיות בולטים. בחירת הצבעים תהיה קשורה כמעט תמיד לצבעי הלוגו שכמובן ייכנס גם הוא לשלט. מומלץ להשתמש ביותר מצבע אחד וניתן גם לעשות שימוש בניגוד בין הצבעים.
  • כתב- חשוב שהכתב יהיה קריא, לא מחובר מדי ולא קטן מדי.
  • סלוגן- סלוגן טוב ימשוך ללקוחות את העין והם לא יישכחו אותו בקלות- הוא יהיה מזוהה עם העסק שלכם.

מחיר שלט לעסק

טווח המחירים של שלטים לעסקים הוא רחב. שלט מתומחר לפי סוג החומר ממנו הוא עשוי ולפי מ"ר. המחיר הממוצע עומד על 1500 ₪ אך מדובר כמובן בממוצע. כל עסק זקוק לשלט שונה וכמובן שליותר משלט אחד. חשוב להבין ששלט הוא השקעה לטווח ארוך שתשתלם כבר בזמן הקרוב.

Comments are closed.