צור קשר

 

פינוי דירה בחינם- יש דבר כזה?

חינם היא מילה מאד מושכת ומפתה. אנשים רבים, במיוחד אם הם ישראלים (!), ירוצו לחנויות רק בגלל שיש שם משהו בחינם. רק לאחר שמגלים שה 'חינם' בעצם עלה קצת ביוקר, אם זה מבחינת זמן המתנה ארוך מהרגיל או בעקבות תשלום נוסף שיש לבצע קודם קבלת המתנה החינמית… מבינים כי לא כל ה'חינם' חינם הוא. מסיבה זו, הפכו עם הזמן האנשים באופן טבעי לחשדנים, כאשר מוצע להם דבר מה בחינם. כך גם לגבי פינוי דירה בחינם, הדבר מעלה אוטומטית תמיהה: מדוע שזה יהיה לגמרי בחינם? מהן האותיות הקטנות שמסתתרות מאחורי חינם זה?

מדוע זה כדאי לחברה?

ישנן חברות שאכן מבצעות את פינוי דירה בחינם. שאלתם עת עצמכם פעם- מדוע משתלם להם להעמיס את כל התכולה שלכם על המשאית שלהם? להזיע מחום או לקפוא מקור ולעבוד שעות נוספות? התשובה היא, שעבודתם נעשית בתמורה לחפצים שהיו בבית. במילים אחרות- את החפצים שלוקחות החברות מהבית, הן מוכרות במקומות שונים, כמו: חנויות יד שניה, שווקים שונים וכדומה. הרווח שלהם ממכירת החפצים הופך את הטרחה למשתלמת. כלומר, במקום שתשלמו להם כאן ועכשיו מזומנים, אתם משלמים להם כאן ועכשיו בחפצים שהופכים בהמשך למזומנים. הכל עניין של זמן.

מדוע זה כדאי ללקוח?

העסקה של פינוי דירות בחינם הופכת לכדאית לא רק עבור החברה, אלא היא משתלמת בהחלט גם עבור הלקוח. כידוע, דירה שניתנת בירושה הינה מלאה בחפצים. אם זה מדליות, ריהוט, בגדים, כלים, ספרים ועוד. חפצים אלו עשויים גם להיות יקרים מאד בין אם זה מבחינה סנטימנטלית, ובין אם זה מבחינה כספית. במסגרת פינוי דירות בחינם הלקוח בוחר לעצמו בחפצים בהם הוא מעוניין, ורק לאחר מכן החברה לוקחת את יתר החפצים. בצורה כזו נהנה הלקוח גם מהעיזבון, וגם מפינוי בחינם של יתר החפצים בהם אין לו כל צורך.  

 בנוסף ניתן לקבל שירותי ניקיון לאחר פינוי הכולל שירותי פוליש.