צור קשר

התאמת בגדי עבודה לעובדי רשתות המזון

אחת הדרכים הנפוצות, המוכרות והיעילות ביותר למיתוג נכון של העסק הוא על ידי התאמת בגדי עבודה לעובדים. כיום, כמעט בכל עסק או חברה ואין זה משנה אם זו חברה קטנה או גדולה, מייצרים חולצות מיוחדות לעובדי החברה על מנת ליצור שיוון, אחידות ופרסום החברה. לדוגמא- אנו רואים התאמת בגדי  יותר עבודה לעובדי רשתות המזון ואף לכל מחלקה בגדים שונים כגון, בגדים אסתטיים וחלקים לעובדים עם מזון, בגדים ייצוגים לעובדים בקו הקופה ובגדים שונים לסדרנים המסתובבים ומסדרים את הסחורה.

למתג את העסק נכון

אין זה משנה באיזה עסק מדובר, כאשר העבדים לבושים כולם בבגדי עבודה העסק ממתג ומפרסם את עצמו לקהל הרחב. יתרה מכך, העבודה עצמה נראית מקצועית יותר והעובדים עצמם גם נראים מדוגמים יותר. בכל רשתות המזון, אפילו במרכולים השכונתיים, ניתן לראות עובדים לבושים בבגדי עבודה, שומרים על מראה מקצועי ושירותי וכך מספקים שירות מקצועי עד לסיום המשמרת.

ליצור תחושת אחדות ושייכות למקום העבודה

מקומות עבודה כמו רשתות המזון המתאימים בגדי עבודה עבור העובדים בעצם מצלחים לשמור על אחידות ושיווין בין ככל העובדים. יתרה מכך, ברוב הרשתות מתאימים בגדי עבודה לפי סוג המחלקה. זאת על מנת ליצור הפרדה בין העובדים במחלקות השונות וכמו כן לאפשר זיהוי מהיר בין העובדים בניהם וכמובן גם עבור הלקוחות עצמם.

ובכן, לאחר שבר ברורה לנו חשיבותם של ביגוד לעבודה, נוכל להעמיק ולהסביר מדוע חשובה התאמת בגדי עבודה לעובדי רשתות המזון. ראשית, רשתות המזון הינן גדולות ולא מעט פעמים הלקוחות הנמצאים רשת זקוקים לעזרה במציאת המוצרים שהם צריכים. כאשר עובדי הרשת לבושים בבגדי עבודה מתאימים, הלקוח מבחין בהם באופן מידי, שואל על המוצר שמחפש ומקבל מענה. בכך בעצם נמדד גם השירות האיכותי ולא רק רמת האיכות של המזון, שזהו עניין לא פחות חשוב, במיוחד ברשתות הגדולות שהתחרות בניהן גדולה.

התאמת בגדי עבוד לעובדי רשתות מזון הינה חשובה גם בשל העובדה שמדובר בעיסוק במזון ועל איכות הבד להיות איכותית. ישנם בגדים רבים לא איכותיים המפרישים סיביים שמתפזרים לכל עבר. ברשת מזון מצב כזה יכול להוביל לאי נעימות גדולה. יתרה מכך, הבגדים גם מתלכלכים בקלות, אז במקום שהבגדים שלהם יתלכלכו, המדים מתלכלכים והם שומרים על ניקיון.

לסיכום:

אין דבר יותר טוב ונכון מאשר מיתוג נכון ומקצועי של העסק או החברה זה מספק מגוון יתרונות. מצד אחד, גם העובדים כולם מרגישים שייכים אחד לשני ולחברה עצמה בפרט, ומצד שני גם בעייני הלקוח כל ההתנהלות נראית מקצועית ושירותית יותר. אז אם יש ברשותכם חברה קטנה או עסק גדול ובמיוחד רשת או חנות מזון קטנה ומצליח ועדיין לא חשבתם על התאמת בגדי עבודה לעובדים, הגיע הזמן לעשות זאת.