צור קשר

העקרונות החשובים של בחירת ערסל לגינה

לפעמים, כדי לצאת לחופש לא צריך להוציא סכומי עתק על בית מלון וטיסה, מוזיאונים וטיולים. הציפורים מצייצות, הרוח הנעימה נושבת על הגוף ומקררת אותו, העצים כמו נוזלים מעל הראש והגוף מטלטל בהנאה עצלה מצד אל צד – כל אלו מזכירים כי השלווה נמצאת בדיוק מתחת לאף. החיים היפים מציעים רגעי הנאה ושלווה אינסופית. התרפקות על גבי הערסל וקרני השמש החמימות יכולות להזמין אתכם לחופשה מדי יום ביומו.

בחירת ערסל מפנק ואיכותי יכולה להפוך את חייכם לחופשה אחת ארוכה. לשם כך נדרשת בחירה חכמה שתשרת את צרכיכם לטווח הזמן הארוך. על מנת לבחור בחכמה את הערסל שלכם, חשוב להגדיר את הצרכים המדויקים לשמם אתם רוכשים את הערסל.

ערסל לטיולים וערסל ביתי

ערסל לטיולים נחשב לאחד הפינוקים היותר יוקרתיים בכל טיול חברתי או משפחתי. בחירת ערסל לטיולים מחייבת חומר גלם איכותי וחבלים ארוכים דיים שיתאימו לכל תנאי השטח האפשריים. ערסלים לשימוש ביתי לעומתם, יקבלו יותר דגש על הפן העיצובי. בבחירת ערסל לגינה הביתית חשוב לתת את הדעת על הסגנון העיצובי ועל התאמתו לסגנון העיקרי בגינה.

מידת השימוש בערסל

ערסל שבכוונתכם להשתמש בו בתדירות גבוהה מצריך תמיכה איתנה יותר. אם יש ילדים במשפחה, סביר להניח שגם תוך כדי השתוללות חשוב לתמוך במשחקים ולבחור לפיכך ערסל חזק ואיכותי. ישנם שני סוגי ערסלים עיקריים הנמכרים כיום בחנויות הציוד לגינה. הסוג האחד עמיד יותר ואותו ניתן לקשור לעצים או לכל תומך חיצוני חזק מספיק. הסוג המודרני יותר כולל מסגרת עץ המגיעה יחד עם הערסל ואינה  מצריכה תמיכה חיצונית. חשוב לשים לב במקרים אלו כי בהעמסת משקל כבד על הערסל הוא עלול ליפול.

עמידות למשך שנים רבות

ישנם בשוק ערסלים העשויים חומרי גלם רגישים לגשם, לחום או לקור. אם בכוונתכם להציב את הערסל במקום החשוף לתנאי מזג האוויר, תנו דעתכם על חומר הגלם ממנו עשוי הערסל. רצוי כי ערסלים המוצבים בשטח פתוח יהיו עשויים מחומר סינטטי ולא מחומר טבעי.