צור קשר

מצלמות אבטחה  לעסק – חובה בכל עסק ובכל חנות

אתם בעלים של עסק או חנות? אתם חייבים להתקין אצלכם מערך מצלמות אבטחה לחנות. זהו דבר בסיסי ביותר במערך המיגון והאבטחה של כל חנות והסיבות לכך הינן רבות ומגוונות. ראשית כאשר מדובר על מצלמות אבטחה בחנויות, אתם מגנים על מספר דברים. קודם כל על הסחורה שלכם שהרי פעמים רבות לקוחות ומבקרים בחנות עלולים לגנוב כל מיני דברים. עם מצלמות אבטחה אתם תוכלו לזהות בדיוק מי הגנב ובמקרה שהוא נתפס תוכלו להחזיר אף את הציוד שנגנב. מעבר לכך, תוכלו מראש להרתיע את הגנבים המבקרים בחנויות כך שלא יבצעו את זממם בחנות שלכם. לחנויות רבות ובמיוחד חנויות המוכרות מוצרים יקרים כל גניבה יכולה להיות נזק גדול מאוד במאות ואלפי שקלים. דעו למנוע זאת מראש באמצעות מצלמות אבטחה לעסק.

יתרונות מצלמות אבטחה לעסק

ישנם יתרונות רבים ומוכחים להתקנת מערכת מצלמות אבטחה לעסק. ראשית כאמור מדובר על ההרתעה של הלקוחות שלא יגנבו ציוד וסחורה מבלי לשלם. שנית גם אם הם גנבו יהיה ניתן לתפוס אותם באמצעות צילומי האבטחה, להוכיח שהם ביצעו את העבירה ולהעביר את זה למשטרה ולגורמי החוק. מעבר לכך אתם גם יכולים להתקין מצלמות אבטחה מעל הקופה כדי לוודא שאף עובד לא גונב כסף מהקופה. הדבר מומלץ במיוחד בעסקים קטנים בהם אין מערכות מתקדמות של ספירת מלאי וכסף כך תוכלו לוודא שהעובד לא עובד עליכם בעצם. יתרה מכך, רבים לא לוקחים את זה בחשבון אבל בתור בעלי חנות ושטחי מסחר יש לכם מידת מה של אחריות כלפי הלקוחות שלכם. כבר היו מקרים מעולם בהם נעשו מעשי אונס אפילו בחנויות ובעלי החנות הואשמו ברשלנות. באמצעות התקנת מערך מצלמות אבטחה תוכלו להעניק ללקוחותיכם תחושת ביטחון ועין ששומרת עליהם.

 מחירי מצלמות אבטחה והעיתוי המתאים להתקנתן

כאשר אנו פותחים חנות חדשה, כבר אז מומלץ להתקין מצלמות אבטחה ואם שאלתם את עצמכם למה התשובה היא שבזמן שיפוץ החנות והכנת החלל לצרכי העסק שלכם עושים שימוש בדרך כלל בחברות שיפוצים וגבס, אותן חברות מיומנות במלאכת ההתקנה של מצלמות האבטחה והן יכולות לשלב את זה במהלך השיפוץ. אם מדובר בכל זאת בחנות קיימת ניתן להוסיף ולהתקין מצלמות אבטחה בכל שלב. ואם אתם רוצים פיתרון ביניים רבים מתקינים מצלמות דמה אשר לא באמת מצלמות אך נותנות תחושה שיש עין שתמיד צופה. הדבר רלוונטי בעיקר כנגד עובדים גנבים וכדומה אך פחות לצורכי האבטחה האחרים של העסק.

לסיכום,

מצלמות אבטחה לעסק זהו מרכיב בסיסי שאתם צריכים בכל עסק וחנות. לקבלת ייעוץ בנושא פנו אלינו.