צור קשר

מדוע משתלם לייבא מוצרים מסין?

חושבים לפתוח עסק שלכם למכירה ושיווק של מוצרים? כיום ניתן למצוא כמעט כל סוג של מוצר בייצור סיני. ייבוא מוצרים מסין הוא אופציה פשוטה וזולה מאוד עבור ספקים שמעוניינים לעבוד עם כמויות בינוניות עד כמויות ענק של סחורות.

ייצור זול של פריטים

עלויות הייצור בסין הן מהזולות בעולם. סין משתרעת על שטח ענק ובו משאבים רבים וטבעיים. מכיוון שסין כמעט ולא צריכה לייבא חומרי גלם או להוציא עבודות למיקור חוץ בגלל ריבוי השטח והמשאבים, עלויות הייצור זולות ביותר, ומגיעות לסנטים בודדים לפריטים שעלות מכירתם ללקוח מגיעה לכדי מאות שקלים. גם כוח האדם בסין הוא בין הזולים בעולם, והעובדים הסינים ידועים כעובדים חרוצים ונאמנים, שיודעים לעשות את עבודתם נאמנה. לעתים בגלל שהחברות הסיניות מעוניינות להוזיל עוד יותר את המחירים הזולים ממילא, הן משתמשות בחומרים פגומים, וסדרות הייצור לא עוברות בקרה, ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם עובדים עם חברה ליבוא מסין שמכירה את הספקים שלה ויודעת שהמוצרים שלה הם באיכות גבוהה וללא תחרות.

תקשורת נוחה ופשוטה

התקשורת היום עם ספקים מסין היא קלה ופשוטה. ראשית, חברות לייבור מסין הנמצאות בארץ מקיימות עבורכם קשרי מסחר רציפים עם ספקים, ומביאים את הסחורות הטובות ביותר בעלות הנמוכה ביותר. כאשר בוחרים התקשרות עם ספק מסין באופן ישיר, התקשורת נוחה ומתאפשרת באמצעות טלפונים ומיילים, אך לעתים נדרשת עבודת תרגום או היכרות ראשונית. יש כאלו שיעדיפו לטוס לסין ולבחון את הסחורות בעצמם, לשאת ולתת עם הספקים פנים מול פנים על מנת להוזיל את העלויות הכוללות. אופציה זו מומלצת במידה ומעוניינים לייבא מוצרים מסין בנפחים גדולים מאוד.

מעצמה טכנולוגית שמאיימת לכבוש את השוק הכלכלי של העולם

עד לפני כשני עשורים המערכת הקפיטליסטית שבראשה עומדת ארצות הברית די הוכיחה את עצמה במונחי שליטה גלובלית על המצב הכלכלי של העולם. עם נפילת הקומוניזם הרוסי ב1991 וירידת מסך הברזל, הקומוניזם הסיני שעדיין שולט באומה הגדולה בעולם רק הלך והתחזק, וזאת בזכות הנתק הכלכלי והפיזי מארצות הברית. סין התחזקה כמעצמה והחלה להגביר את אמצעי הייצור אצלה, הצנזורה הלכה וגברה, והמשטר החל בפעולות אכיפת משמעת חזקות יותר, דבר שהגביר גם כן את קצב הפיתוח של המדינה. מאז ועד היום העולם המערבי החל לרכוש מסין את תוצרתה בכלל עלויות הייצור הזולות, ובשנים אלו ממש סין מהווה תחרות צמודה עם ארצות הברית במונחים כלכליים רבים.