צור קשר

עיצוב תעשייתי בתחום התצוגה והאחסנה

החזות של המוצר תהיה פעמים רבות גורם ההכרעה על רכישת המוצר. לעתים עוד הרבה לפני מועד ההחלטה על הרכישה, בעת ההתעניינות הראשונית של הלקוח במוצר, הצורה בה הוא מוצג יכולה להשפיע על המידה בה המוצר ימשוך את תשומת ליבו של הלקוח. תצוגות מוצרים בחנויות ובמרכזים מסחריים הם מלאכת מחשבת מורכבת הנעשית על ידי מומחים לדבר שיודעים כיצד לייצר עיצוב שימשוך את תשומת ליבם של הלקוחות העוברים והשבים בתחום המסחרי בו נציג את המוצרים שלנו לראווה.

מדפים

מוצרים רבים מוצגים היום על מדפים. תצוגה נכונה של תוספות עיצוביות או פיזור נכון של מדפים יביאו להגדלה במכירות. לעתים ניתן להדביק מדבקות או שלטי מדף קטנים המציגים מבצעים בולטים אותם החברה מעוניינת לקדם. מעצב תעשייתי ידע לעצב עבורכם את השלטים או המדבקות הרצויות בצורה שתמשוך את הלקוח, ותשפיע על ההחלטות שהוא מבצע בעת בחירת המוצרים אותם הוא מעוניין לרכוש.
מעצב תעשייתי  לומד במהלך לימודיו כיצד ליצור קונספט ויזואלי כזה שימשוך את תשומת ליבו של הלקוח המתבונן במוצרים.

סטנדים לקידום מכירות

כולנו מכירים את הקונספט של סטנדים ייעודיים להצגת מוצרים. מוצרי מדף פשוטים הנמכרים בסופר-מרקטים וברשתות פארם מוצגים על גבי סטנדים עשויים קרטון או מתכת בעיצובים שונים המציגים את המיתוג של המוצר או מיועדים למשיכת תשומת של הלקוח על ידי הצגת קונספטים חזותיים שנועדו לגרות את הלקוח ולבוא באינטרקציה עם המוצר. המטרה של סטנדים אלו היא לקדם מכירות על ידי הבאה של הלקוח אל הסטנד ויצירה של סקרנות או עניין אצלו בנוגע למוצר. כמובן שהסטנדים עצמם מציגים את המוצרים הניתנים לרכישה, כך שהאדם המתעניין המתקרב לסטנד יוכל להחזיק ולחוש את המוצר עצמו, ולהתקרב שלב אחד בתהליך החלטת הרכישה של המוצר.

תלייה מהתקרה

בחנויות ספציפיות ניתן לשלב אלמנטי מרחב שונים על ידי יציאה מצורת ההצגה הרגילה של מוצרים וסחורות על גבי מדפים וסטנדים, וליצור סטנדים, מדפי תליה או תליה ישירה מהתקרה. תליה שכזו מוסיפה נפח לחלל בו נמצאים המוצרים ומאפשרת התאמה אידיאלית לגובה עיני המתבונן כך שהמוצר יבלוט אל מול עיניו ויחייב תגובה מצד הלקוח.

תצוגה של פריטים אקסקלוסיביים על קירות

לעתים נרצה להציג מוצר יחיד שעלותו גבוה. על מנת ליצור ערך גבוה בעיני הלקוח ולהתאים אותו לתדמית היוקרה שננסה לשוות לו, נציג את המוצר על ידי יצירת מרחב הצגה ייחודי בעל קונספט עמוק ומגוון.