צור קשר

פטריות חימום בחורף MUST בכל בית קפה

מה עושים בעלים של בתי קפה בחורף? הם עושים הכול על מנת לאפשר ללקוחותיהם להרגיש תחושה חמימה ונעימה. אחד מאמצעי החימום היותר שימושיים והיותר אפקטיביים הוא – פטריות חימום.  פטריית החימום מפיצה חום נעים, לא יבש, לא מחניק, ברדיוס של מטרים אחדים סביב השולחן שבקרבתו היא מוצבת. פיזור החום נעים. מקור הפצת החום הוא שקט. אין ריחות לוואי (במיוחד לא כאשר הפטרייה היא פטרייה חשמלית).

רכישת פטריות חימום הופכת לצורך ממשי לקראת החורף בבתי קפה, שבהם ניתן לחמם באמצעותן היטב גם מתחם מחוץ לבית הקפה שנסגר בסגירת חורף זמנית. כך ניתן להגדיל את מתחם הקפה וממילא גם את מספק הלקוחות שיכולים לשהות ולבלות בו. לא אחת ניתן לייחס את ההבדל בתפוסה בין בתי קפה שונים בחורף להמציאן של פטריות חימום בבתי הקפה בעלי התפוסה הגבוה לעומת בתי קפה שאין בהן  פטריות, סיבה נוספת העלולה להשפיע על כמות האנשים הפוקדים אותם.

אחד היתרונות של פטריות חימום בכלל ובבתי קפה בפרט היא הקלות שבה ניתן לנייד אותן ממקום למקום, רצון הלקוחות או כדרישתם. התנועה בבית הקפה היא חלק בלתי נפרד מהווייתו. מי שסובלים מקור יכולים להתחמם על יד פטריית החימום וכאשר חם להם מספיק, הם יכולים להתרחק ממנה או לבקש מהבעלים לשנות את מיקומה.

פטריות חימום מייצרות ומפיצות חום ו… אווירה. כאשר אנשים באים מהחוצות הקרים אל בית הקפה החמים, עצם המראה של פטריות החימום מחמם אותם. לקוחות שנכנסים  ביום קר אל בית קפה מחומם ודאי מעריכים את מאמציו של הבעלים  לחמם את המקום שבו הם עתידים לשבת, לשתות ולאכול. הימצאותן של הפטריות מהווה חלק בלתי נפרד מטיב השירות. כאשר אנחנו יושבים במקום שבו שורר קור או חום קיצוני אנחנו ודאי לא יכולים ליהנות ממנו – המטרה שלשמה אנחנו פוקדים אותו, לכן כה חשוב שהמתחם יהיה מחומם היטב בחורף וממוזג היטב בקיץ.

בעלים של בתי קפה יכולים להחזיק את הפטריות כחלק בלתי נפרד מרכושם הקבוע או, לחלופין, לשכור אותן לתקופה קצובה ומוגבלת בחודשי החורף, שבהם לא ניתן לחמם את הקפה באמצעי טוב ויעיל יותר מהן.

באזורים שבהם קיימת תחרות חריפה בין בתי קפה על לקוחות, יש חשיבות רבה לתנאים המוצעים לאנשים בתוך בית הקפה, אשר בחורף מהוות פטריות החימום חלק בלתי נפרד משירות לקוחות