צור קשר

 

פרקטים לחנויות

פרקטים בימינו הם מצרך חובה לכל חנות, חדשה או חנות שדורשת שיפוץ מכיוון שבעליה מרגישים שהיא דורשת שיפוץ, פרקטים בימינו הם הדבר היפה ביותר בעולם הריצוף במיוחד שזה מגיע לחנויות שרוצים שאנשים שנכנסים יתפעלו ישר וירצו להשאר בחנות כמה שיותר זמן בכדי שירכשו ממוצריה השונים. פרקטים לא רק יפים ואלגנטים, אלא הם מכניסים אווירה של חום ונעימות ויותר מכך הם בעלי תכונות בידוד נהדרות כלומר שהם מעולים בספיגת חום ופיזורו בצורה הטובה ביותר יותר מכל סוג ריצוף אחר שיש. אם אתם רוצים שאנשים יכנסו לחנותכם וישארו בה כמה שיותר זמן תשקלו לבצע ריצוף בפרקטים בכדי להביא לתוצאה הטובה ביותר שאפשר להשיג. כל מעצב פנים או אף מוכר בחנות יגיד לכם שאין על פרקטים והוא צודק כי הוא יודע שמניסיון כל בעל חנות שבחר בפרקטים אינו התאכזב והוא קיבל את התוצאה המקסימלית.

פרקטים לפי סוג החנות

פרקטים עבור חנות קטנה יהיו שונים מפרקטים לחנות גדולה. פרקטים המיועדים לחנות שבה שטח גדול מאד יהיו אחרים מפרקט לחנות ענקית מאוד שמחולקת למספר רב של מחלקות ואגפים בתוך חלל אחד ענק. השוני בין פרקטים בחנות רגילה לבין פרקטים לחנות גדולה יתבטא על ידי בחירת צבע וסוג הפרקט אך זה יבוא לידי ביטוי גם בדרך התקנת הפרקט שבעל המקצוע יבחר להתקין את הפרקטים. בחנות רגילה שבה השטח אינו גדול יתאימו פרקטים בהירים בכדי להכניס אווירה של עושר ואלגנטיות רבה לתוך חלל החנות. בחנות גדולה שבה מחלקות או אזורים שונים רצוי לעניק לכל אזור שונה בחנות צבע אחר או אף סוג שונה לגמרי של פרקט בכדי להעניק לכל מחלקה את הייחוד שלה שלא תואם לשאר החלקים בחנות, פרקטים בחנויות עם שטח גדול חייבים להיות ברמה הגבוהה ביותר מכיוון שאתם לא רוצים להצטרך לתקן או אף להתקין מחדש לגמרי פרקטים כל חצי שנה וגם יש לבחור את הפרקטים ברמת החספוס הגבוהה ביותר בכדי שלא ישתפשפו בקלות יש לשקול גם שימוש בחילוק הפרקטים לחלקים בכדי שאם חס וחלילה יקרה מפגע לפרקט באיזור כלשהו תוכלו להחליף אותו בקלות בלי צורך בלהחליף את כל הפרקטים בחנות בגלל חלק קטן יש גם לשקול לבחור פרקטים עם שכבת הגנה חזקה מאוד כי אנו יודעים שחנות אמורה להיות עמוסה רוב שעות היום ואנו רוצים שהפרקטים שלנו יעמדו איתן מול המפגעים השונים כמו בקעים שקעים ושריטות.

פרקטים לפי מיקום החנות

בחירת פרקטים לחנות קטנה ואינטימית תהיה פחות קפדנית מלחנות בעלת התהדרות גדולה ועם שם של חנות יוקרתית מכיוון שאם החנות היא שכונתית והיא מיועדת לאנשים שמכירים את החנות והיא לא צריכה למשוך אנשים כל כך אפשר להסתפק בפרקט פשוט אך אם מדובר בחנות באמצע העיר שרוצה שאנשים יחשבו שהיא חנות יקרה ואיכותית רצוי להתקין את הפרקט האיכותי ביותר בכדי להבטיח את התוצאה המקסימלית.