צור קשר

מדרגות מתכת לחנויות

בעזרת עיצוב נכון והתקנה מקצועית של מדרגות מתכת לחנויות, כמו גם חלוקה נכונה של חלל החנות שלכם תאפשר לכם לנצל בצורה מקסימלית את שטחה, ובכך תעניק לכם שטח תצוגה גדול דיו בכדי להכיל את כלל המוצרים אותם אתם מעוניינים לשווק, ותאפשר לכם ליצור שטחי אחסון נרחבים שיאפשרו לכם לאפסן סחורה בכמות מספקת בכדי לעמוד בביקוש על ידי הלקוחות.

למי מתאימות מדרגות מתכת לחנויות?

חנויות רב קומתיות מחייבות מן הסתם, התקנת מדרגות שיאפשרו מעבר בין הקומות השונות, מדרגות רגילות מחייבות את בעל החנות להקצות לטובתן שטח רצפה נרחב על חשבון שטחי תצוגה נוספים בחנות, וכתוצאה מכך נאלץ בעל החנות להעמיס את שטחי התצוגה הקיימים בחנותו במוצרים רבים מכפי שהמדפים יכולים להכיל, או לוותר על תצוגת מוצרים והנגשת החנות לקהל יעד חדש. מעבר לכך, המדרגות ניצבות כפיל לבן במרכזה של החנות ופוגעות בעיצוב הכולל של החנות.

אולם, מדרגות מתכת אינן מיועדות רק לחנויות בעלות מספר קומות, שכן מדובר על פתרון קל ומהיר המאפשר לכל אחד ליצור שטחי אחסון נוספים בגובה הקיים של החנות, וזאת באמצעות בניית גלריה מלוחות מתכת, בה תוכלו לאפסן מוצרים שונים, ולגשת אל הגלריה בנוחות באמצעות מדרגות המתכת.

כך שפתרון מדרגות המתכת יכול לשמש כמעט כל בעל חנות, הנדרש לפתרון איכותי ויעיל, שאיננו מבזבז שטחים נרחבים מחלל החנות ובמחיר זול באופן משמעותי למדרגות האבן הסטנדרטיות.

מדרגות מתכת לחנויות – מהו הפתרון המתאים עבורי?

לחברתנו הידע והניסיון המקצועי בעיצוב, תכנון, ייצור והתקנה של מדרגות מתכת המיועדות לחנויות ולשטחי מסחר שונים, כך שאנו יודעים להציע ללקוחותינו בדיוק את הפתרון המתאים ביותר בעבורם, לדוגמא:

  • מדרגות לולייניות – מדרגות מסולסלות מאפשרות חסכון עצום בשטח המדרגות המאפשר מעבר בקלות של לקוחות, אם כי איננו נוח למעבר של סחורה גדולה בין הקומות.
  • גרם מדרגות ישר – מאפשרות מעבר של כל סוג סחורה בין קומות, בדיוק כמו מדרגות רגילות. ניתן להיוועץ איתנו בנוגע לניצול מיטבי של החלל הנוצר מתחת למדרגות לטובת התקנת מדפי תצוגה, שטחי אחסון ופתרונות נוספים.
  • מדרגות חוץ – ליצירת הפרדה בין קומות החנות או שימוש בשטח נוסף של החנות לטובת השכרתו מבלי לפגוע בחנות הקיימת.
  • ועוד מגוון עצום של פתרונות יצירתיים בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם

מדרגות מתכת לחנויות

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, בכדי להתרשם מאולם התצוגה שלנו וממבחר עבודות מתכת המיועדות לחנויות, אותן ביצענו במסגרת שנות פעילותינו הרבות בתחום.

חברתנו מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות המאפשרים ניצול מיטבי של שטח החנות המוגבל, וזאת לטובת יצירת שטחי אחסון נוספים או פתיחת קומת מסחר נוספת מבלי לפגוע בשטח התצוגה והמכירה של החנות. נשמח להעניק לכם פתרון מיטבי והצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית, מבלי להתפשר לרגע על האיכות והמקצועיות.